Originální kolorovaný nábytek

Mají moudrost starých časů a krásu nové tváře. Vy zase možnost zařídit si byt tím nejoriginálnějším způsobem.

Mají svůj neopakovatelný půvab, jak se od originálů starých více než sto let tak nějak očekává. Co vás ale překvapí, je jejich historická a také umělecká hodnota. Řemeslná kvalita mistrů přelomu minulého a 19. století je viditelná na první pohled. Říkáme jim Kolorované originály, protože dobře víme, že každý kus je unikát. A právě proto si je objednávají zákazníci ze všech koutů světa.

Než Kolorované originály zařadíme do nabídky Světa pokladů, uvedeme je pečlivě do původního stavu. Dáme jim však novou povrchovou úpravu. V té či oné úpravě vám v případě zájmu k danému originálu vyrobíme – přesně podle vašich požadavků a představ – jakýkoli další kus nábytku, nebo třeba i celou sestavu. Ano, podle jednoho nezaměnitelného originálu, ve vybrané povrchové úpravě a patině si můžete vybavit třeba celou místnost. A opravdu málokdo pozná, který z těch vašich skvostů je ten o sto let starší…

Zavolejte, nebo napište. Požádejte nás o fotografie. Vybírejte a plánujte, jak změnit své bydlení. Ale neotálejte příliš dlouho. Nabídka je omezená.